DATASENSING: jongste telg binnen Datalogic-Group
De samenwerking tussen Datalogic en Vierpool kent een lange en vruchtbare historie.
Door de jaren heen zijn stappen met elkaar gezet om daarmee te anticiperen op veranderende omstandigheden op weg naar een succesvol vervolg van onze samenwerking in de nabije en verdere toekomst.
Op 22 november 2021 kondigde Datalogic een belangrijke volgende milestone aan: de oprichting van DATASENSING S.r.l. Hieraan vooraf ging o.a. de acquisitie van M.D. Micro detectors gevestigd in Modena (I). DATASENSING verenigt de activiteiten van Datalogic’s Sensor & Safety and Machine Vision business unit en M.D. Micro detectors.
DATASENSING streeft ernaar haar aanwezigheid in industriële automatisering wereldwijd te versterken door een compleet aanbod van sensoren in verschillende technologieën, opto-elektronische apparaten voor de veiligheid van machines en productie-installaties, geautomatiseerde voertuiggeleiding en machine vision voor Smart Manufacturing. Innoveren en de overgang naar industrie 4.0 vereenvoudigen staan DATASENSING als helder doel voor ogen.
Cosimo Capuzello, Chief Executive Officer van DATASENSING verklaart: ‘DATASENSING bouwt voort op een solide fundament. Met een verwachte jaaromzet van 76 miljoen Euro, een investeringsniveau van ca. 10 miljoen Euro/jaar voor het ontwikkelen van de volgende generatie DATASENSING producten, moderne en flexibele productieprocessen met 350 betrokken en kundige medewerkers. Dankzij de overeenkomst met Datalogic creëren we een industriële speler met honderd jaar ervaring, het samenvoegen van twee entiteiten die de geschiedenis van sensoren zowel in ons land als daarbuiten sinds het begin van de jaren zeventig hebben geschreven: MD Micro Detectors met zijn baanbrekende product- en productieprocestechnologie en Datalogic met een innovatief productportfolio en een geconsolideerde aanwezigheid op mondiaal niveau. Hiermee zullen de volgende DATASENSING mijlpalen niet lang op zich laten wachten’.
Met ingang van het nieuwe jaar 2022 zullen stap voor stap de contouren van DATASENSING voor afnemers zichtbaar worden. Blijf voor de meest recente ontwikkelingen op de hoogte via datasensing.nl of via www.vierpool.nl
Hoe de toenemende technische eisen op te lossen - ook in de IIoT-omgeving?
9 juni 2022Slijtagevrije en betrouwbare bewaking van de zuigerstand/positie.
7 mei 2022De Smart VS van Datalogic representeert Smart Vision: instellen met één teach knop alsof het een standaard optische sensor betreft.
8 maart 2022De intelligente combinatie van industriële netwerken met de IO-Link communicatiestandaard is een essentiële bouwsteen voor de fabriek van de toekomst.
7 februari 2022Het vlaggenschip van Datalogic, de Matrix 320, welke zeer breed inzetbaar is voor uw identificatie toepassingen in productie, logistieke en intralogistieke processen, is nog verder uitgebreid.
11 januari 2022De introductie van de eerste laser veiligheidsscanner Laser Sentinel van Datalogic markeert het begin van een volgende fase van de fabrikant Datalogic.
4 januari 2022DATASENSING: jongste telg binnen Datalogic-Group
De samenwerking tussen Datalogic en Vierpool kent een lange en vruchtbare historie.
3 december 2021De compacte capacitieve Q40-sensoren van Balluff zijn ook in IO-Link uitvoering beschikbaar.
15 november 2021Rechthoekige inductieve sensor in Q08 uitvoering, 8 × 8 mm voor smalle inbouwsituaties.
7 september 2021Bij inductieve sensoren met IO-Link kan de schakelafstand flexibel worden ingeleerd, afhankelijk van de toepassing.
28 juni 2021Meer proceszekerheid en hogere beschikbaarheid van installaties. Tijdens het lassen heersen er zware omstandigheden.
23 maart 2021Onze inductieve miniatuursensoren in M05-behuizingen kunnen nu bij nog hogere temperaturen worden gebruikt.
1 maart 2021