Binnen veel organisaties is er een spanningsveld tussen ICT beveiliging en de binnen de operatie gebruikte ‘tools’.
Vanuit onze ervaring binnen de logistiek automatisering zien we vaak dat hierdoor barcodescanners m.b.t. het security beleid onderbelicht blijven. Veelal is dat het gevolg van interne onduidelijkheden over de verantwoording over de apparatuur. Worden barcodescanners gezien als ‘end-point’ binnen de IT infrastructuur of (nog steeds) als logistiek gereedschap waardoor IT er niet bij betrokken is?
Ook speelt onbekendheid met de noodzaak van ‘security’ bij barcodescanners nog een grote rol. Met de introductie van Android is een barcodescanners net zo ‘gevoelig’ voor een cyberaanval geworden als een mobiele telefoon, terwijl het voor een mobiele telefoon wel de gewoonste zaak is om updates door te voeren.
Naast het beantwoorden van de vraag waar de verantwoording voor het beheer ligt is het van belang om beveiligingsmaatregelen te adopteren die de operatie niet in de weg zitten of bemoeilijken.
Ook benieuwd naar welke oplossing het best voldoet in uw proces – wij helpen u graag op weg. U kunt hiervoor uw gegevens achterlaten via de persoonlijke AUTO-ID advies button hiernaast, waarna wij contact met u opnemen. Zelf bellen mag natuurlijk ook, wij zijn bereikbaar onder nummer 0346-594 555 (afdeling Verkoop).
Met de juiste barcodescanner kan er veel meer dan u denkt! Wat voor ons oog lijkt als een geruïneerde, en hiermee onleesbare, barcode kan met de juiste barcodescanner nog steeds worden gelezen.
23 mei 2023Afgelopen weken hebben we een industriële wasserij, welke veel bedrijven in de toerisme- en hospitality sector tot haar klanten mag rekenen, mogen voorzien van een 60-tal Honeywell RP4 printers.
28 april 2023Datalogic vernieuwt met de 9600-serie de al meer dan 15 jaar geleden geïntroduceerde PowerScan-lijn.
24 maart 2023Bij vloer- en/of bulk locaties is het vaak een uitdaging om de locatie te registreren.
13 maart 2023Uit onderzoek blijkt dan 41% van gebruikers van mobiel ‘devices’, zoals bijvoorbeeld mobiele barcodescanners, gefrustreerd raken door een te snel leeglopende batterij.
1 maart 2023De retail gaat in 2027 over naar de nieuwe GS1 2D code.
17 februari 2023Binnen veel organisaties is er een spanningsveld tussen ICT beveiliging en de binnen de operatie gebruikte ‘tools’.
28 november 2022Wie denkt dat Walkie Talkie nog steeds alleen een communicatie middel is voor de politie of speelgoed voor kinderen heeft het mis.
25 oktober 2022Als het op het dock misgaat is het leed niet te overzien. Natuurlijk heeft dit te maken met veiligheid maar veel ‘leed’ is ook het gevolg van verladingsfouten.
13 oktober 2022In een labelprinter is de printkop één van de meest cruciale onderdelen en met name gevoelig voor vervuiling door stof.
7 oktober 2022