|
Windows 7 upgrade van PReset beschikbaar |
|
|
PR electronics A/S heeft een nieuwe gratis upgrade voor de ‘PReset’ configuratiesoftware beschikbaar gesteld. Deze upgrade komt een half jaar na de release van de 1e versie, welke geschikt was voor “Windows 7™” (32 bits). Hierdoor is de software nu ook compatibel met een 64 bits PC besturingssysteem.
Met ‘PReset’ software was het reeds mogelijk om onder “Windows 2000™”, “Windows XP™” en “Windows Vista™” alle programmeerbare modellen uit het huidige pakket van PR te configuren. Configuratiebestanden die gemaakt zijn met de oudere ‘PReset’ versies kunnen nog steeds worden ingelezen in deze nieuwste versie. Het configureren van de transmitters is voor gebruikers van het “Windows 7™” platform met een 64 bits systeem nu ook probleemloos te realiseren. De nieuwe upgrade, versie 5.41.1001 is gratis te downloaden op de website van PR electronics.
Naast deze ge-upgrade versie is er ook nog een PReset versie 5.31.1003 beschikbaar die geschikt is voor oudere Windows varianten, zoals Windows 95, -98, -ME en -NT4.0.
Voordat u deze vernieuwde software installeert, raden wij u aan allereerst de installatie instructie van de soft- en hardware (5909A) te lezen.
Hier kunt u de nieuwste versie van PReset downloaden
Meer informatie: PR electronics
|