|
Zaken doen met de juiste Datalogic-leverancier betaalt zich terug |
|
|
In deze moderne tijd dat alles en iedereen via Internet handelt en sommige leveranciers menen alles te kunnen verkopen, blijkt toch maar weer hoe belangrijk toegevoegde waarde van Vierpool is.
Recent werd Vierpool bij een tabaksfabrikant in Nederland geconfronteerd met een niet goed functionerend Datalogic STAR system netwerk voor draadloze handscanners van het type Powerscan. Dit netwerk functioneerde al bijna 3 jaar niet goed. ‘De technicus van de leverancier had geen idee waar hij zoeken moest’, aldus de klant. Ook na het faillissement van de oorspronkelijke leverancier strandden goed bedoelde pogingen van anderen, door gebrek aan een combinatie van factoren: kennis, kunde, capaciteit en interesse.
Tijdens een gesprek met Vierpool account manager Wim Gerrits kwam dit ter sprake. Dit onderwerp kwam op tafel voorafgaand aan een investering voor een volgende oplossing voor automatische identificatie. De klant verstrekte een serviceopdracht voor het niet goed functionerende draadloze netwerk.
Vierpool technicus Coos Smiesing heeft vervolgens de locatie bezocht om een en ander te bekijken. Binnen 1 dag behoorden de problemen tot het verleden. Het op juiste wijze configureren van de hardware bleek de eenvoudige oplossing te zijn. Bij vertrek liet de Vierpool technicus een tevreden klant achter en kon hij tevreden zijn over het geboekte resultaat.
Welke overlast had de klant zich kunnen besparen als hij direct met de juiste leverancier zaken had gedaan?
Lees verder: identificatie
|