Vierpool.nl

Grafische displays met bedienknop voor draaien en bevestigen Afdrukken E-mail
jetter_jetview_2xx_3xx_familie_web.jpgMet de nieuwe Jetview 2xx/3xx serie presenteert Jetter een nieuwe generatie grafische bedien terminals. De intelligente browserterminals zijn geschikt voor CE.Net applicaties en kunnen teven een Java virtual machine bevatten. Voor de visualisering kan ook JetViewSoft (Jetter) gebruikt worden.

Er zijn verschillende varianten TFT- of CSTN displays, optioneel ook uitvoerbaar met een Touch panel. Al naar gelang de uitvoering hebben de apparaten vele functietoetsen. Voor een comfortabele bediening zorgt de variant met een digitale digipot(rotary encoder). Dit maakt eenvoudige bediening door draaien en drukken mogelijk. Door de Ethernet-poort, een slot voor MMC- of SD geheugenkaart, 2 USB-poorten, diverse optionele veldbus aansluitingen en een optionele video ingang zijn de apparaten uiterst communicatief. Aan de USB aansluiting kunnen een muis en een toetsenbord aangesloten worden.


Jetview 205 Jetview 205 246,04 Kb

Jetview 305 Jetview 305 246,42 Kb


sensoren, relais, signaalconditionering, aandrijftechnologie, identificatie, ict, signaalomvormer, balluf, barcode scanner, machinebeveiliging, lichtscherm, softstarter, ethernet, keyboards, toetsenbord, groothandel, importeur,nederland,utrecht,sensor
 
< Vorige   Volgende >
© 2007 Vierpool BV: sensoren, relais, transmitters, aandrijftechniek, barcode, keyboards